Kurumsal

Geçmişten geleceğe izolasyon

EKAL İZOLASYON HAKKINDA

Ekal İzolasyon 2009'dan beri kazanılan sektör tecrübesi ile 2016 da kurumsal firma olarak kurulmuştur. Kuruluşumuzdan itibaren prensiplere bağlı kaldık ve misyonumuzu yerine getirmek için bunlara gelecekte de bağlı kalacağız.
 

Hedeflerimiz;

 
Genel ve mesleki etiklerden ödün vermemek,
 
Müşterilerimize ve ortaklarımıza karşı, yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmenin ötesinde, her zaman yapıcı bir tutum sergilemek,
 
Yeniliklere karşı açık olmak, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
iş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
 
Genç çalışanlarımızı, yaratıcı, çalışkan ve dürüst olma kültürümüze göre eğitmek ve çalışanlarımızın kendine güvenen, iletişime açık, kendilerine verilen yetkileri kullanmaya ve sorumluluk almaya hazır bireyler olarak çalışmalarını sağlamaya özen göstermek.
 

Misyonumuz

 
İnşaat faaliyetlerinde projelendirme, uygulama, taahhüt işlemlerini profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı bir şekilde gerçekleştirmek ve çağın ihtiyaçlarına uygun, sürdürülebilir projelere imza atmaktır.
 

Vizyonumuz

 
İnsan odaklı yaşam alanları üreterek ülkemiz ekonomisinde büyük bir paya sahip olan inşaat sektöründe öncü markalardan birisi olmak ve yine bu sektörde ülkemizin adını dünyaya duyurmaktır.
 

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

TEKLİF AL

İZOLASYON

BİZİM İŞİMİZ

SİZİ ARAYALIM

Tıkla Ara